برنامه های کلان سال 90 بانک انصار اعلام شد - پایگاه خبری بانکداری الکترونیک

برنامه های کلان سال 90 بانک انصار اعلام شد

مدیرعامل بانک انصار تعداد سهامداران حقیقی این بانک را 39 درصد اعلام و پیش بینی سود سهام بانک انصار با سرمایه چهار هزار میلیارد ریال برای سال مالی 29 اسفندماه 1390 را 293 ریال اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک دکتر آیت الله ابراهیمی در مراسم معارفه بانک انصار پیش از ورود به بازار سرمایه گفت : صندوق پس انداز قرض الحسنه انصار المجاهدین فعالیت خود را فروردین ماه سال 1371 در کشور آغاز کرد و پس از 19 سال به بانک خصوصی تبدیل شد.


وی با بیان اینکه تنها 14 ماه از فعالیت بانک انصار می گذرد، اظهار داشت : اعطای تسهیلات به بیش از 421 هزار نفر، انعقاد تفاهم نامه با کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی، افتتاح 22 شعبه ارزی در سراسر کشور و دریافت گواهی نامه ایزو 2008 - 9001 مهم ترین اقدامات سال گذشته این بانک بود.

برنامه های کلان سال 90


مدیرعامل بانک انصار گفت : مدیران این بانک در سال جهاد اقتصادی قصد دارند، سهم بیشتری در بازار پولی و بانکی به خود اختصاص داده و خدماتی متمایز را برای مشتریان خود ارائه دهند.


وی اجرای پروژه تحول سازمانی، راه اندازی شعب ارزی در مناطق آزاد اقتصادی، راه اندازی شرکت لیزینگ، تاسیس صرافی، راه اندازی شرکت بیمه، توسعه مشتری مداری، انعقاد قرارداد با کارگزار داخلی و خارجی و افزایش سرمایه را از مهم ترین برنامه های بانک انصار در سال 90 اعلام کرد.


ابراهیمی با بیان اینکه ظرف سه ماه آینده سرمایه بانک انصار 100 درصد افزایش خواهد یافت، افزود : سرمایه این بانک از دو به چهار هزار میلیارد ریال می رسد تا فعالیت هایش گسترش یابد.


وی خاطر نشان کرد : بانک انصار با خرید چهار شرکت دانایان پارس، ایرانیان اطلس، حفیط سامانه و خودروی بیستون فعالیت های خود را در چهار حوزه سرمایه گذاری در سهام، ساختمان، خدمات نرم افزاری و لیرینگ افزایش داده است.


ابراهیمی تعداد شعب بانک های خصوصی در کشور را حدود 1800 شعبه اعلام کرد و گفت : بانک انصار با 615 شعبه و 50 باجه مستقل، بزرگترین شبکه بانکی خصوصی ایران را در اختیار دارد .


وی تعداد سهامداران حقیقی بانک انصار را 39 درصد اعلام و پیش بینی سود سهام این بانک با سرمایه چهار هزار میلیارد ریال برای سال مالی 29 اسفندماه 1390 را 293 ریال اعلام کرد.


گفتنی است، نماد معاملاتی بانک انصار برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش «واسطه­ گری­ های مالی»، گروه و طبقه «واسطه ­گری­ های پولی» ، با کد «10-19-65» در نماد «وانصار» به عنوان چهارصد و شصت و دومین شرکت پذیرفته شده در فهرست نرخ‌های تابلوی اصلی بازار اول بورس اوراق بهادار تهران آماده انجام معامله است.


بازگشایی نماد معاملاتی این شرکت از طریق حراج ناپیوسته با اعمال یک مرحله پیش گشایش شروع و با اجرای حراج ناپیوسته پایان می یابد. پس از این مرحله معاملات از طریق حراج پیوسته در زمان باقی مانده تا پایان جلسه معاملاتی و در دامنه نوسان مجاز روزانه قیمت انجام می شود. قیمت مرجع در دوره حراج پیوسته، قیمت کشف شده از طریق حراج ناپیوسته است.


ضروری است ، سهامداران فعلی این بانک برای فراهم شدن امکان فروش سهامشان در روز بازگشایی نماد، نسبت به سپردن سهام و تعیین کارگزار ناظر سهام خود اقدام کنند.


خبر پیشنهادی
اکوسیستم پرداخت روی میز سخن مسئولان و طراحان(بخش اول)

پل و کهربا؛ دو بال تحول در مبادلات خرد

طی میزگردی با فعالان حوزه پرداخت تشریح شد(بخش دوم)

تجربه های کارت اعتباری در نسل جدید بازار پرداخت


این مطلب را به اشتراک بگذارید
خبر پیشنهادی
در حال تکمیل قابلیت اخبار سفارشی هستیم.
به زودی، خبرهای مرتبط با علاقه‌مندی‌های شما به صورت هوشمند از بین تمام مطالب سایت برای شما گلچین خواهد شد.
پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، همگام با نیازهای شما